Kiğı Kaymakamlığı İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği 2013 yılı mayıs dönemi 1. olağan meclis toplantısı İlçe Özel İdare Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.Toplantıya Kaymakamımız Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK başkanlığında, İl genel meclis üyeleri Ahmet GÜRÇAY, Abuzer SOYDEMİR ve tüm köy muhtarları katıldı.

Toplantı, divanın oluşturulması, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Kaymakamımız Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK'ün açılış konuşmasıyla başladı. Toplantıda birliğin 2012 yılı faaliyet raporu okunarak 2012 mali yılı bütçe kesin hesabı ve Sayman yönetim denetimi cetvelleri görüşülerek karara bağlandı. 2013 yılı yatırım planı ve çalışma programı görüşülerek karara bağlandı. Daha sonra birlik meclisinin muhtar encümen üyeleri seçimi yapıldı. Seçim sonucunda birlik encümen üyeliğine Çanakçı Köyü Muhtarı Mehmet ASAV ve Çiçektepe Köyü Muhtarı Kazım ÖZALTIN seçildi.

Yapılan toplantının ardından görevinde başarılı olan muhtarlara Kaymakamımız Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ